O nás

Faltovi

Tato klinika je vlastně celý můj dosavadní produktivní život.

 

Svou veterinární kariéru jsem začal 4. září 1989 promocí na Vysoké škole veterinární v Brně.

 

Pracoval jsem jako tehdejší obvodní veterinární lékař - koně, dobytek…

 

U domu svých rodičů, kde jsem bydlel, jsem otevřel malou ambulanci, která dala základ velmi progresivně se rozvíjející „malé klientele“. Protože tento rozmach praxe nevyhovoval ani mým sousedům (časté stížnosti a udání na rušení nočního klidu…), začal jsem uvažovat o klinice s nepřetržitým provozem, hospitalizací a hlavně kapacitně dostatečném parkování.

 

Tato idea se mi podařila začít plnit v roce 1994, kdy jsem prošel tzv. obálkovou dražbou a zakoupil od Města Náchoda vybydlenou ruinu, která kdysi bývala domem. Za rok byla klinika postavena a zařízena špičkovým vybavením a dne 6. ledna 1996 jsme ji společně s mojí manželkou otevřeli a dodnes provozujeme.

 

Klinika má operační sál, ambulanci, čekárnu, dále místnosti pro hospitalizaci v individuálních kotcích s klimatizací, pooperační box s podlahovým vytápěním, sociální zařízení pro klienty, zaměstnance a výběh pro psy. V neposlední řadě vašim miláčkům slouží i prodejna krmiv a krmných doplňků. V patře je klinika vybavena byty pro zaměstnance a kanceláří.

 

Postupem času se naše služby zkvalitňují hlavně v oblasti diagnostiky a pak intenzívní péče a traumatologie.

 

Do budoucna bychom rádi i nadále zkvalitňovali péči o vaše čtyřnohé miláčky. Jakým způsobem to děláme, to přijďte zhodnotit sami s vaším zvířecím marodem, či zdravým zvířetem na prevenci.

 

Za FANA-VK MVDr. Petr Falta